Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Scooter

Bridgestone SS

Rozměry
Šířka
4.00
Profil
-
Průměr
-8
55J
TT
Počet směsí: 1 Konstrukce: Diagonální

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone SS na tvrdém povrchu. Dezén pneumatiky Bridgestone SS zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Precizní zatáčení,...
Více informací

SS

Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone SS na tvrdém povrchu. Dezén pneumatiky Bridgestone SS zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone SS přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone SS poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatika Bridgestone SS zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pneu Bridgestone SS má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone SS prodlužuje životnost běhounu. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone SS dodává excelentní přilnavost. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Bridgestone SS je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone SS snižuje spotřebu paliva. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Silniční pneumatika Bridgestone SS poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatika Bridgestone SS je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru