Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Extra cena

Metzeler Karoo 4

Rozměry
Šířka
150
Profil
70
Průměr
R17
69Q
TL,R
Konstrukce: Radiální

Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. METZELER KAROO 4, navržené pro Trails a Maxi Enduro, vyvedou jezdce mimo "vyšlapané cesty" a kombinujou novou směs pryže a nejmodernějších...
Více informací

Karoo 4

Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. METZELER KAROO 4, navržené pro Trails a Maxi Enduro, vyvedou jezdce mimo "vyšlapané cesty" a kombinujou novou směs pryže a nejmodernějších technologií. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Metzeler Karoo 4 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. METZELER KAROO 4 se vyznačují revolučním patentovaným vzorkem běhounu, který zvyšuje úroveň všestranného výkonu pneumatik jak na asfaltu, tak na různých typech terénních povrchů. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Metzeler Karoo 4 na tvrdém povrchu. V terénu zvyšujou KAROO 4 úroveň výkonu, zejména na měkkých površích, jako je písek, bláto a hlína.. Optimalizovaná přilnavost pneumatik Metzeler Karoo 4 na mokrém povrchu díky velké styčné ploše a upravenému tvaru vzorku zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech, vynikající chování v zatáčce spolu s excelentním řízením, prvotřídní komfort za jízdy, dlouhá životnost a stejnoměrné opotřebení, díky použité směsi běhounu a vzorku pláště. Pneu Metzeler Karoo 4 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Co se týče silničního sektoru, inženýři značky "Blue Elephant" zapracovali na zlepšení zejména celkové ovladatelnosti a chování na mokru a vyvinuli vzorek běhounu, který vám umožní bezpečně čelit určitým úhlům náklonu i na mokrém asfaltu. Dezén pneumatiky Metzeler Karoo 4 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort.

Společnost Metzeler původně vyráběla řadu výrobků z pryže a plastů, rozšiřuje se v letectví v roce 1890 a pneumatiky pro automobilový průmysl a motocykly v roce 1892. Kromě spokojenosti běžných řidičů má značka na svém kontě i řadu úspěchů na profesionální scéně, především desítky vítězství na závodech rally a enduro. Metzeler patří mezi nejstarší značky motocyklových pneu, první vyrobený dezén pochází z roku 1892. Továrna byla zničena ve druhé světové válce a přestavěna po válce, v 50 a 60 letech byl americkým distributorem pneumatik Metzeler společnost Berliner Motor Corporation . Značka Metzeler se specializuje na výrobu kvalitních pneumatik pro motocykly a skútry. Po roce 1979 se Metzeler soustředil pouze na motocyklové pneumatiky a byl získán společností Pirelli v roce 1986.

Nahoru