Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Mitas E-10

Rozměry
Šířka
170
Profil
60
Průměr
B17
72Q
TL,R
Konstrukce: Bias

Excelentní životnost pneumatiky a výborná adaptabilita na různá prostředí (jak na silnici, tak i v terénu), předurčuje E-10 jako ideální volbu pro dlouhé cesty i pro sportovní jízdu v terénu....
Více informací

-38%
E-10
-38%

Excelentní životnost pneumatiky a výborná adaptabilita na různá prostředí (jak na silnici, tak i v terénu), předurčuje E-10 jako ideální volbu pro dlouhé cesty i pro sportovní jízdu v terénu. Klidná a bezpečná na silnici, v terénu na velkém enduru zvládne co by člověk nikdy nečekal. Cestovní enduro E-10 je vhodné jak na asfaltové silnice, tak i méně udržované cesty a do lehkého terénu. Mitas E-10 je univerzální pneumatika pro cestovní enduro s vynikající samočistící schopností a skvělou kontrolou směru jízdy na měkkém i tvrdém povrchu. Zvýšená konstrukce žlábků poskytuje dostatek volného prostoru mezi dezénem a vozovkou. Při jízdě v zatáčkách poskytuje E-10 měkký nájezd a stabilní průjezd s optimální kontrolou jízdy. Dezén umožňuje výborný záběr při jízdě v terénu a vynikající stabilitu i při vyšších rychlostech na silnici. Pneumatika lépe zabrání přemístění písku, bláta a vody, přičemž se během otáčení pneumatiky udržuje dostatečná přilnavost mezi pneumatikou a vozovkou.. Vzhledem k mírně upravenému dezénu poskytuje pneumatika lepší výkon při jízdě v terénu i při jízdě po silnici. Pneu disponuje většími bloky, což zlepšuje jízdní vlastnosti a dává pneumatice výrazně modernější vzhled.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas C-19 si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru