Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro
  • Doporučujeme

Mitas ET-01

Rozměry
Šířka
4.00
Profil
-
Průměr
R18
64M
TL

Nový typ pneumatik Mitas s dezénem pro závodní trial motocykly, pneumatika Mitas ET-01. Pneu je vhodná pro přední i zadní kola trial motocyklů. Její jízdní vlastnosti oceníte v širokém spektru...
Více informací

-39%
ET-01
-39%

Nový typ pneumatik Mitas s dezénem pro závodní trial motocykly, pneumatika Mitas ET-01. Pneu je vhodná pro přední i zadní kola trial motocyklů. Její jízdní vlastnosti oceníte v širokém spektru terénů. Typ pneumatiky ET-01 je vhodný k jízdě na udržovaných i neudržovaných silnicích. Vybavena je novou konstrukcí s extra měkkým dezénem, který poskytuje vynikající přilnavost pneumatiky Mitas ET 01. Typ Mitas ET 01 je nejnovější trial závodní pneumatika. Pneumatika pro motocykly, Mitas ET-01.. Pneumatika Mitas ET 01 je doporučena na amatérské soutěže a zkušební tréningy. Pneumatika Mitas ET 01 je určena na zkušební soutěže a je vhodná také na soutěže Enduro, na kterých nejsou povoleny klasické terénní pneumatiky na enduro a motokros. Pneumatika Mitas ET 01 je vhodná jak na přední, tak i na zadní kola trial motocyklů.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. Továrna vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu. Odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Dnes patří Mitas k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě. To se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím. Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti. Každá směs je pak vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři, což znamená jediné. Vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru