Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Offroad/Cross

Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light

Rozměry
Šířka
110
Profil
90
Průměr
-19
62M
TT,R,zel.pruh
Konstrukce: Diagonální

Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Nízké opotřebení pneumatik Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light prodlužuje životnost běhounu. Pneu Mitas Terra Force-MX...
Více informací

-25%
Terra Force-MX Soft/Medium Super Light
-25%

Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Nízké opotřebení pneumatik Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light prodlužuje životnost běhounu. Pneu Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Unikátní směs pneumatiky Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light dodává excelentní přilnavost. Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Terénní pneumatika Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatika Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Terénní pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light na tvrdém povrchu. Terénní pneumatika Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Terénní pneumatika Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Terénní pneumatiky Mitas splňují nejpřísnější normy. Dezén pneumatiky Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Nízký valivý odpor pneumatiky Mitas Terra Force-MX Soft/Medium Super Light snižuje spotřebu paliva.

Motocyklové terénní pneumatiky Mitas nesou značku české kvality. S moto pneumatikami Mitas si můžete být jisti, že kupujete prověřenou evropskou kvalitu. Každá směs je pneumatik Mitas vyvinuta s ohledem na své nejčastější využití. Při vývoji pneumatik firma Mitas spolupracuje s mnoha motorkáři = vítězství v mnoha moto disciplínách, ať už na asfaltu nebo mimo něj. Továrna Mitas vznikla již v roce 1933 jako dceřiná společnost Michelinu, odkud ve spojení s výrobcem obručí pochází i název (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patří k nejmodernějším a nejvýznamnějším producentům motocyklových pneumatik v Evropě, to se samozřejmě daří i díky moderní výrobě a technologiím: Ať už je to na vnější prostředí reagující konstrukce, nebo drážky odvádějící vodu a aktivně přispívající k větší bezpečnosti.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru