Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Pirelli Diablo Rosso Corsa II

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
190
Profil
55
Průměr
R17
75W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Vyvážený profil soupravy pneumatik Pirelli Diablo Rosso Corsa II a 0 stupňové ocelové pásování radiální kostry pneumatiky slibují preciznost při řízení a bezpečnou zpětnou vazbu za každé situace na silnici....
Více informací

-45%
Diablo Rosso Corsa II
-45%

Vyvážený profil soupravy pneumatik Pirelli Diablo Rosso Corsa II a 0 stupňové ocelové pásování radiální kostry pneumatiky slibují preciznost při řízení a bezpečnou zpětnou vazbu za každé situace na silnici. Tři směsi na zadní plášti rozložené v pěti zónách. Jde o pneumatiku, která nabídne excelentní jízdní vlastnosti jak na silnici, tak i při příležitostné návštěvě některého závodního okruhu. Nová struktura běhounu a dezén plně vycházejí ze závodních pneumatik. Život je vzrušení a pokaždé, když nasednete na svůj motocykl, ho budete chtít zažít znova.

Tři oblasti směsi zajišťují nízkou míru opotřebení. Pneumatika Pirelli Diablo Rosso Corsa II je první pneumatikou výrobce Pirelli, jejíž běhoun v případě předních pneumatik sestává ze dvou různých směsí, rozprostřených ve třech oddělených zónách. Stabilita pneu při vysoké rychlosti. DIABLO ROSSO CORSA II přenáší výkonnost ze závodní dráhy na pouliční univerzálnost. Technologie Pirelli vyvinutá v rámci mistrovství světa Superbike. Technologie Pirelli vyvinutá v rámci mistrovství světa Superbike. U zadních pneumatik jde o použití tří rozdílných směsí, které pokrývají celkem pět zón běhounu.

S Pirelli Diablo Rosso Corsa II - každý den je závodní den. Směs s vysokou teplotní odolností nabízí nejlepší výkon pneumatik při různém teplotním rozmezí. A vy víte, že vám poskytnou maximální výkon, jakmile jen potřebujete. Dvě pneumatiky mezi vámi a silnicí. Bikompound řešení pro přední pneumatiku - použití dvou sloučenin směsy ve třech různých zónách běhounu. Zkušenosti z třídy Superbike zužitkované na silnici znamenají lepší trakci pneumatiky při průjezdu těžkou zatáčkou, vysoký řídící výkon a přilnavost na suché a mokré vozovce. Vysoký kilometrický výkon. Dvousměsový plášť pneumatiky Pirelli Diablo Rosso Corsa II homologovaný pro silniční provoz = všestrannost.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru