Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Pirelli Diablo Supercorsa V3

Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R17
58W
TL,F,SC3
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Nová biosloupcová zadní část pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje přilnavost při maximálním úhlu pro lepší záběr a zpětnou vazbu. Vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství...
Více informací

Diablo Supercorsa V3
Momentálně nedostupné

Nová biosloupcová zadní část pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje přilnavost při maximálním úhlu pro lepší záběr a zpětnou vazbu. Vyvinuta společností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro všechny třídy mistrovství FIM World Superbike Championship. Pneu Pirelli Diablo Supercorsa V3 jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik.

Pirelli DIABLO SUPERCORSA (V3) je závodní pneumatika s nejvýkonnějším a nejlépe navrženým řešením od Pirelli, které bylo kdy schváleno pro použití na silnici. Pneu je určena všem jezdcům, především majitelům velkých a výkonných motocyklů, kteří hledají pneumatiku, která zajistí maximální výkon na silnici a současně je vynikajícím produktem pro závodní dráhu. Originální vybavení na novém modelu Ducati Panigale V4. Ve skutečnosti je DIABLO SUPERCORSA SP V3 třetí generací velmi populární řady pneumatik s designem, profilem a strukturou běhounu, které jsou téměř totožné s pneumatikami závodními, které se používají v soutěžích, podle předpisů vyžadují použití drážkovaných pneumatik.

Nový vzorek s užšími drážkami zlepšuje opotřebení a zajišťuje konzistentnější výkon. Zejména pneumatiky DIABLO SUPERCORSA SC (směsové) – což je ryze okruhové provedení dostupné v různých směsích - jsou používány všemi třídami World Championship Supersport a Superstock. Pneumatika DIABLO SUPERCORSA V3 ideální pneumatikou pro všechny, kteří nejen vyžadují špičkové sportovní výkony na silnici, ale také milují a chtějí jezdit přímo na okruhu. Nová přední a zadní pneumatika odvozená od závodů World Superbike - optimalizuje kontaktní plochu a zajišťující větší trakci a přesnost při zatáčení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru