Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Carlisle All Trail II

Rozměry
Šířka
24
Profil
9.50
Průměr
-10
TL, 4PR

Skvělé pro traktůrky Kubota, UTV, čtyřkolky, zahradní traktůrky nebo golfové vozíky. Pneumatiky Carlisle All Trail II jsou ideální pro servisní vozidla. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Extra dlouhá životnost...
Více informací

-20%
All Trail II

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-20%

Skvělé pro traktůrky Kubota, UTV, čtyřkolky, zahradní traktůrky nebo golfové vozíky. Pneumatiky Carlisle All Trail II jsou ideální pro servisní vozidla. Hladká a plynulá jízda, citlivější ovladatelnost. Extra dlouhá životnost pneumatik Carlisle All Trail II na tvrdých plochách v porovnání s tradičními pneumatikami. Tato pneumatika je vhodná pro provoz výhradně mimo pozemní komunikace. Pneu Carlisle All Trail II jsou určeny pro použití na pevných dlážděných, travnatých nebo skalnatých površích.

Carlisle (USA) je globální diverzifikovaná společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává širokou škálu špičkových produktů v oblasti pneumatik, zahrnující zejména mimosilniční pneumatiky pro zahradní techniku, ATV,UTV,vozidla typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidla pro průmyslové provozy a jiné. Pneumatiky jsou také určeny pro zahradní traktory, sekačky a obraceče sena. Dále také pro sněžné frézy a golfové vozíky.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru