Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kenda K478

Rozměry
Šířka
16
Profil
6.50
Průměr
-8
TL, 2PR

Špičková pneumatika vhodná zejména pro sněžné frézy. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Poskytuje vynikající trakci a jedinečný grip který oceníte při pohybuju ve sněhu, bahně a dokonce...
Více informací

K478

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Špičková pneumatika vhodná zejména pro sněžné frézy. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Poskytuje vynikající trakci a jedinečný grip který oceníte při pohybuju ve sněhu, bahně a dokonce i na ledu. Pneumatika Kenda K 478 má vzorek nové generace se zcela novým profilem, kostrou a směsí. Tvrdý kaučuk pneumatiky Kenda K 478 pro dlouhou životnost pneu zaručuje o cca 50% delší výdrž běhounu než měly vaše původní pneumatiky. Pneu Kenda K 478 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průpichu a průrazu pneumatiky. Vestavěný chránič ráfku pro mimořádnou ochranu bočnice a ráfku. Vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Kenda K 478 na tvrdém povrchu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dvojitá konstrukce pneumatiky Kenda K 478 umožňuje lepší zatáčení a brzdění a poskytuje výjimečnou přímočarou trakci. Přepracovaný dezén pneumatiky Kenda K 478 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneumatika Kenda K 478 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Pneumatika Kenda K 478 má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneumatika Kenda K 478 je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu.

Společnost KENDA USA byla založena v roce 1962 a je největším světovým výrobcem veloplášťů a veloduší ve špičkové kvalitě. Zabývá se také výrobou pneumatik pro ATV čtyřkolky, zahradní traktůrky a motopláště. Na silnici, stezce nebo závodní dráze se můžete spolehnout na kvalitu Kenda. Pneumatiky Kenda jsou navrženy pro výkon a hodnotu v široké škále zájmů a aplikací. Kenda je jméno, kterému lidé důvěřují v oblasti pneumatik, od kol na dětském kočárku po pneumatiky na nákladním automobilu, kenda tu bude pro vaše potřeby pneumatik. Od roku 1962 nabízí Kenda vysoce kvalitní pneu pro osobní a lehká nákladní vozidla, jízdní kola, motocykly, čtyřkolky, přívěsy, motokáry, golfové vozy, trávník a zahradu, invalidní vozíky a smykem řízené nakladače / zemědělská vozidla. Kenda distribuuje své produkty ve více než 150 zemích a zaměstnává více než 10 000 lidí. V roce 2012 byla společnost kenda jmenována 29. největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost kenda neustále vylepšovala své výrobní zařízení, aby zlepšila efektivitu výroby, a mohli nabídnout cenově nejvýhodnější produkty a přenést úspory na spotřebitele.

Nahoru