Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kenda K570

Rozměry
Šířka
16
Profil
8
Průměr
-7
28F
TL, 4PR

Kvalitní pneumatika pro čtyřkolky a buginy vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Pneumatika Kenda K 570 má vzorek nové...
Více informací

K570

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Kvalitní pneumatika pro čtyřkolky a buginy vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Pneumatika Kenda K 570 má vzorek nové generace se zcela novým profilem, kostrou a směsí. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Kenda K 570 na tvrdém povrchu. Vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Tvrdý kaučuk pneumatiky Kenda K 570 pro dlouhou životnost pneu zaručuje o cca 50% delší výdrž běhounu než měly vaše původní pneumatiky. Vestavěný chránič ráfku pro mimořádnou ochranu bočnice a ráfku. Přepracovaný dezén pneumatiky Kenda K 570 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Dvojitá konstrukce pneumatiky Kenda K 570 umožňuje lepší zatáčení a brzdění a poskytuje výjimečnou přímočarou trakci.. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatika Kenda K 570 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatika Kenda K 570 má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pneu Kenda K 570 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průpichu a průrazu pneumatiky. Pneumatika Kenda K 570 je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu.

Společnost KENDA USA byla založena v roce 1962 a je největším světovým výrobcem veloplášťů a veloduší ve špičkové kvalitě. Zabývá se také výrobou pneumatik pro ATV čtyřkolky, zahradní traktůrky a motopláště. Na silnici, stezce nebo závodní dráze se můžete spolehnout na kvalitu Kenda. Pneumatiky Kenda jsou navrženy pro výkon a hodnotu v široké škále zájmů a aplikací. Kenda je jméno, kterému lidé důvěřují v oblasti pneumatik, od kol na dětském kočárku po pneumatiky na nákladním automobilu, kenda tu bude pro vaše potřeby pneumatik. Od roku 1962 nabízí Kenda vysoce kvalitní pneu pro osobní a lehká nákladní vozidla, jízdní kola, motocykly, čtyřkolky, přívěsy, motokáry, golfové vozy, trávník a zahradu, invalidní vozíky a smykem řízené nakladače / zemědělská vozidla. Kenda distribuuje své produkty ve více než 150 zemích a zaměstnává více než 10 000 lidí. V roce 2012 byla společnost kenda jmenována 29. největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost kenda neustále vylepšovala své výrobní zařízení, aby zlepšila efektivitu výroby, a mohli nabídnout cenově nejvýhodnější produkty a přenést úspory na spotřebitele.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru