Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Kenda K585 BOUNTY HUNTER HT

Rozměry
Šířka
26
Profil
11
Průměr
R14
54N
TL, 8PR

Příznačně tvarované přechodové výčnělky pro lepší trakci a ovladatelnost v zatáčkách. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT na tvrdém povrchu....
Více informací

-35%
K585 BOUNTY HUNTER HT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Příznačně tvarované přechodové výčnělky pro lepší trakci a ovladatelnost v zatáčkách. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT na tvrdém povrchu. Pneumatika Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu. Pneu Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průpichu a průrazu pneumatiky. Přepracovaný dezén pneumatiky Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Vestavěný chránič ráfku pro mimořádnou ochranu bočnice a ráfku. Propadlé drážkované výčnělky (dezénu) běhounu pro lepší trakci na mokrém povrchu. Vhodná pro jízdu v terénu i na hladkém povrchu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Pneumatika Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT má vzorek nové generace se zcela novým profilem, kostrou a směsí. Pneumatika Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Dvojitá konstrukce pneumatiky Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT umožňuje lepší zatáčení a brzdění a poskytuje výjimečnou přímočarou trakci. Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Tvrdý kaučuk pneumatiky Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT pro dlouhou životnost pneu zaručuje o cca 50% delší výdrž běhounu než měly vaše původní pneumatiky. Velké středové výstupky dezénu pro zlepšení trakce a to jak při zatáčení tak při brždění. Pneumatika Kenda K 585 BOUNTY HUNTER HT poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Pneumatiky Kenda splňují nejpřísnější normy v oboru.

Společnost KENDA USA byla založena v roce 1962 a je největším světovým výrobcem veloplášťů a veloduší ve špičkové kvalitě. Zabývá se také výrobou pneumatik pro ATV čtyřkolky, zahradní traktůrky a motopláště. Na silnici, stezce nebo závodní dráze se můžete spolehnout na kvalitu Kenda. Pneumatiky Kenda jsou navrženy pro výkon a hodnotu v široké škále zájmů a aplikací. Kenda je jméno, kterému lidé důvěřují v oblasti pneumatik, od kol na dětském kočárku po pneumatiky na nákladním automobilu, kenda tu bude pro vaše potřeby pneumatik. Od roku 1962 nabízí Kenda vysoce kvalitní pneu pro osobní a lehká nákladní vozidla, jízdní kola, motocykly, čtyřkolky, přívěsy, motokáry, golfové vozy, trávník a zahradu, invalidní vozíky a smykem řízené nakladače / zemědělská vozidla. Kenda distribuuje své produkty ve více než 150 zemích a zaměstnává více než 10 000 lidí. V roce 2012 byla společnost kenda jmenována 29. největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost kenda neustále vylepšovala své výrobní zařízení, aby zlepšila efektivitu výroby, a mohli nabídnout cenově nejvýhodnější produkty a přenést úspory na spotřebitele.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru