Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Maxxis M-8080 Mudzilla LT

Rozměry
Šířka
31
Profil
11.50
Průměr
R15
110K
TL, 6PR

Tento typ pneumatiky je vhodný pro výpravy, trial, expedice nebo závody, poměr terén 90% - silnice 10%. Profesinal OffRoad, pneumatika je homologována pro použití na pozemních komunikacích a dle nové...
Více informací

M-8080 Mudzilla LT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Tento typ pneumatiky je vhodný pro výpravy, trial, expedice nebo závody, poměr terén 90% - silnice 10%. Profesinal OffRoad, pneumatika je homologována pro použití na pozemních komunikacích a dle nové vyhlášky je schválena pro provoz i v zimních měsících, pneumatiky označené POR. Maxxis M-8080 Mudzilla LT je extrémní celoroční terénní pneumatika speciální konstrukce, která byla prvotně vytvořena pro extrémní zatížení v těžkém terénu. Pneumatika Maxxis M-8080 Mudzilla LT má diagonální konstrukci, zesílené a žebrované bočnice minimalizují její proražení. nemají energetické štítky.

Společnost Maxxis Internatinal vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky a dodává je do 180 zemí na všech kontinentech. Pneumatiky jsou známé a důvěryhodné všude pro svou vysokou kvalitu,výkon a přijatelnou cenu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru