Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 606

Rozměry
Šířka
455
Profil
70
Průměr
R24
165/154A2/B
TL

Pneumatika Alliance 606 s nízkým profilem zajišťuje vysoký kilometrový výkon s úsporou paliva a disponuje pohodlnou jízdou díky jedinečnému designu běhounu. Zuby dezénu jsou dobře rozmístěné pro snadné samočistění. Vlastnosti...
Více informací

606

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 606 s nízkým profilem zajišťuje vysoký kilometrový výkon s úsporou paliva a disponuje pohodlnou jízdou díky jedinečnému designu běhounu. Zuby dezénu jsou dobře rozmístěné pro snadné samočistění. Vlastnosti a výhody: Ocelový kord pro robustní konstrukci pneumatiky a ochranu proti propíchnutí, vyšší úspora paliva a tažnost, speciální směs odolná proti opotřebení. Navrženo pro nakladače a zařízení pro zemní práce, radiální pneumatika 606 Industrial / Earth Moving je zpevněna ocelovým kordem pro optimální pevnost a ochranu před propíchnutím. Pneumatika je vyztužena speciální hmotou, která odolává propíchnutí a zlepšuje trvanlivost. Má neklouzavý běhoun s prodlouženými výstupky dezénu, který se hodí jak na silniční použití, tak i na použití v terénu.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru