Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 608

Rozměry
Šířka
405
Profil
70
Průměr
R20
155/143A2/B
TL

Řada pneumatik Alliance 608 poskytuje odolnost proti nízké míře pohyblivosti, což přispívá ke snížení spotřeby paliva u kompaktních strojů. Nový vzorec běhounu je optimalizovaný jak pro silniční použití, tak pro...
Více informací

608

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Řada pneumatik Alliance 608 poskytuje odolnost proti nízké míře pohyblivosti, což přispívá ke snížení spotřeby paliva u kompaktních strojů. Nový vzorec běhounu je optimalizovaný jak pro silniční použití, tak pro použití v terénu. Konstrukce pneumatik zahrnuje obě varianty celotkaninovou a variantu s ocelovým kordem, které odpovídají různým potřebám a požadavkům zákazníků. Umožňuje účinnou přilnavost při práci na poli, založenou na ramenních výstupcích, stejně jako dlouhé zuby běhounu, odolné proti opotřebení, založené na masivních centrálních blocích, když stroj pracuje na tvrdších površích.

Nová řada pneumatik Compact Machinery-Special, řada CM-S 608, představuje inovativní přístup k návrhu pneumatik kompaktních strojů a poskytuje kompletní řešení pro všechny kompaktní stroje. Pneumatika Alliance 608 je určena na kloubové a teleskopické nakladače do zemědělství.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru