Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance 624

Rozměry
Šířka
445
Profil
70
Průměr
R22.5
182/175A2/A8
TL

Ocelová konstrukce pneumatik Alliance 624 zajišťuje ochranu proti poškození pneu, zvýšenou nosnost, trvanlivost a nižší valivý odpor. Úhel nižší než ramena poskytuje vynikající přilnavost. Pneumatika Alliance 608 je určena pro...
Více informací

624

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Ocelová konstrukce pneumatik Alliance 624 zajišťuje ochranu proti poškození pneu, zvýšenou nosnost, trvanlivost a nižší valivý odpor. Úhel nižší než ramena poskytuje vynikající přilnavost. Pneumatika Alliance 608 je určena pro manipulátory s vysokou nosností. Široká základna umožňuje větší stabilitu stroje a zlepšuje se tak i samočisticí funkce. Profil ve zvláštním úhlu poskytuje lepší stabilitu na tvrdých plochách během práce.

Alliance 624 je unikátní pneumatika pro použití v různých aplikacích. Zesílená ramena chrání před prasknutím. Masivní bloky zajišťují lepší řízení a nízké opotřebení, zatímco robustní boční stěny poskytují lepší stabilitu a vyšší zatížení.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru