Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení a uzavřením obchodů došlo u našich dopravců k přetížení linek a zásilky se nyní doručují se zpožděním. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance A-500

Rozměry
Šířka
17.50
Profil
-
Průměr
R24
150A8
TL

Zemědělské pneumatiky Alliance A-500 značky Alliance pro nakladače a jiné stroje. Nylonové pouzdro, nylonový pás. Výborné samočištění konstrukce běhounu: Široká základna umožňuje větší stabilitu stroje a zlepšuje se tak i...
Více informací

A-500

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zemědělské pneumatiky Alliance A-500 značky Alliance pro nakladače a jiné stroje. Nylonové pouzdro, nylonový pás. Výborné samočištění konstrukce běhounu: Široká základna umožňuje větší stabilitu stroje a zlepšuje se tak i samočisticí funkce. Profil ve zvláštním úhlu poskytuje lepší stabilitu na tvrdých plochách během práce. Ochranné štíty. Radiální konstrukce. Silná radiální kostra pláště poskytuje vysoké nosnosti a maximální bezpečnost při použití. Inovativní přístup k návrhu pneumatik kompaktních strojů a poskytuje kompletní řešení pro všechny kompaktní stroje.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru