Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance MPT 580

Rozměry
Šířka
300
Profil
75
Průměr
R18
142A8
TL

Silná radiální kostra pláště pneumatiky Alliance MPT 580 poskytuje vysoké nosnosti a maximální bezpečnost při použití. Tato pneumatika je vhodná pro silniční i mimo silniční provoz. Vzorec pneumatiky s nízkými...
Více informací

MPT 580

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Silná radiální kostra pláště pneumatiky Alliance MPT 580 poskytuje vysoké nosnosti a maximální bezpečnost při použití. Tato pneumatika je vhodná pro silniční i mimo silniční provoz. Vzorec pneumatiky s nízkými širokými zuby dezénu poskytuje dobrou čisticí schopnost, dlouhou životnost a přispívá tak k dobrým hospodářským a zemědělským výsledkům. Optimalizovaná směs gumy, jako i zahnutý střední dezén pro pevné podklady. Vzhledem k překrývání vzoru v centru je tato pneumatika vhodná i pro multifunkční silniční dopravu.

Zemědělsko-průmyslové/MPT pneumatiky pro teleskopické, kolové a bagrové nakladače. Silná konstrukce, přispívá k vysoké stabilitě stroje, zejména při práci v nerovném terénu. Alliance Radial 580 je vyrobena s jedinečným vzorem běhounu, který umožňuje silnou přilnavost a vysokou sílu tahu na měkkých površích, stejně jako efektivní práci na tvrdých površích. Optimálně vhodné pro zařízení na bioplyn. Vysoká odolnost proti opotřebování a s tím spojená dlouhá životnost.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru