Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

BKT Multimax MP 513

Rozměry
Šířka
375
Profil
70
Průměr
R20
136G
TL

Zesílená patka a výztužné ocelové pásy pneumatiky BKT Multimax MP 513 pro vysoké nosnosti a ochranu před vnějšími vlivy. Hluboký vzorek pneumatiky BKT Multimax MP 513 a otevřený design má...
Více informací

Multimax MP 513

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zesílená patka a výztužné ocelové pásy pneumatiky BKT Multimax MP 513 pro vysoké nosnosti a ochranu před vnějšími vlivy. Hluboký vzorek pneumatiky BKT Multimax MP 513 a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou trakci za jakýchkoliv podmínek. Profil AS pro optimální trakci a samočisticí schopnosti na měkké a mokré půdě. Radiální pneumatika BKT Multimax MP 513 má univerzální použití např pro teleskopické nakladače, vozidla komunálních služeb nebo pracovní stroje. Velké ramenní výstupky pneumatik BKT Multimax MP 513 téměř obalují bočnici, a ta je tak téměř dokonale chráněna. Pneumatika BKT Multimax MP 513 je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Multimax MP 513 a zajistí více záběrových hran. Dezén pneumatiky BKT Multimax MP 513 zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu. Pneumatika BKT Multimax MP 513 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Speciální přírodní složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci pneumatik BKT Multimax MP 513.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Nahoru