Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vodící (řízená)/Všechny
  • Prémiová kvalita

Hankook AH35

Rozměry
Šířka
215
Profil
75
Průměr
R17.5
126M
M+S 3PMSF

Pneumatika Hankook AH35 (řízená) je navržena na všechny pozice v regionálním provozu. Bočnice a směs běhounu se stará o rovnoměrné opotřebení a vysoký kilometrový výkon pneumatiky. Pneumatika Hankook AH35 (řízená)...
Více informací

AH35

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Hankook AH35 (řízená) je navržena na všechny pozice v regionálním provozu. Bočnice a směs běhounu se stará o rovnoměrné opotřebení a vysoký kilometrový výkon pneumatiky. Pneumatika Hankook AH35 (řízená) vyniká skvělou přilnavostí za mokra, a tím pomáhá předcházet aquaplanningu. Dezén pneumatiky Hankook AH35 (řízená) umožňuje efektivní ochranu proti zachytávání kamínků. Hankook AH35 (řízená) má vysokou ovladatelnost za jakýchkoliv podmínek. Pneumatika Hankook AH35 (řízená) se vyznačuje vysokou řídící a směrovou stabilitou. Inovativní provedení běhounu se stupňovitými žebry a velkými rameny zajišťuje vynikající příčnou stabilitu i precizní ovladatelnost Hankook AH35 (řízená). Pneumatika má špičkovou přilnavost na mokré i suché vozovce. Pneumatika Hankook AH35 (řízená) skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu.

Pneumatika Hankook AH35 (řízená) je pneumatika vyrobená především pro dodávkové a nákladní automobily. Konstrukce pneumatiky Hankook AH35 (řízená): Struktura nárazníků poskytuje minimální deformace pro nižší spotřebu paliva, Konstrukce kordových vláken pneumatiky zaručuje minimální deformace kostry pro vyšší odolnost, Patní sekce pneumatiky je upravena pro delší životnost a lepší protektorovatelnost. Široký dezén s drážkami spolu s unikátním složením směsi pneumatiky Hankook AH35 (řízená) dodávají běhounu rovnoměrné opotřebení a výborný kilometrový nájezd. Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky.. Nízká hlučnost a efektivní hospodárnost doplňují celkový pozitivní vliv pneumatiky Hankook AH35 (řízená).

Hankook nabízí kvalitní pneumatiky se silným brzdným výkonem, hladkou manipulací, vysokou bezpečností a dokonalým jízdním komfortem. Nyní má výzkumná a vývojová centra v Koreji, USA, Německu, Číně a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. Korejský výrobce Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Výrobky jsou ekologicky šetrné a zabezpečují maximální zážitek z jízdy.. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony. Cílem Hankook je poskytnout bezpečný, příjemný a pohodlný jízdní zážitek. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.

EU štítek

EU
C
D
65 dB

Dle nového nařízení EU je nyní nutno označovat pneumatiky podle jejich vlivu na spotřebu paliva, stupně přilnavosti za mokra a úrovně hluku, který generují. Účelem tohoto značení je zvýšení bezpečnosti a efektivity silniční dopravy prostřednictvím propagace palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hlukovou hladinou. Podle základního rozlišení je třída A ta nejlepší a třída G nejhorší.

Na spotřebu paliva má vliv valivý odpor pneumatiky

Síla, která při točení pneumatiky působí proti směru jízdy, se nazývá valivý odpor. Díky tomu, že typ pneumatik ovlivňuje spotřebu paliva u osobních aut z 20 % a u nákladních z 35 %, je potřeba usilovat o nízké hodnoty valivého odporu.

Přechod mezi pneumatikami třídy C a B má na spotřebu osobního vozidla vliv v rozpětí 2,5 % – 4,5 %.

Bezpečnost ovlivňuje přilnavost pneumatiky za mokra

Přilnavost za mokra představuje z hlediska bezpečnosti naprosto zásadní vlastnost pneumatiky. Vysoká přilnavost znamená krátkou brzdnou dráhu při jízdě v dešti.

Rozdíl mezi jednotlivými třídami znamená prodloužení či zkrácení brzdné dráhy o 2,6 m (při brždění na mokré vozovce v rychlosti 80 km/h).

Způsobený hluk (v decibelech)

Úroveň hluku generovaného dopravou má významný vliv na životní prostředí. Je ovlivňován několika faktory, mezi které patří intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemný vliv vozovky a pneumatiky.

Hodnota, která je na etiketě uvedena, neoznačuje úroveň hluku, kterou při jízdě vnímá řidič. Jde o vnější úroveň hluku, která přispívá k akustickému znečištění.

  • 1 černá zvuková vlna – 3 dB (A) méně než limit EC Reg 661/2009.
  • 2 černé zvukové vlny – splňuje EC Reg 661/2009 limity.
  • 3 černé zvukové vlny – splňuje EC Dir. 2001/43 limity. (Nejhorší výkon.)

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru