Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Regionální

Kama NF201

Rozměry
Šířka
295
Profil
80
Průměr
R22.5
152/148M
TL

Ruské nákladní pneumatiky Kama NF 201 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Je možné je prořezávat a protektorovat. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Vhodné pro...
Více informací

NF201

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Ruské nákladní pneumatiky Kama NF 201 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Je možné je prořezávat a protektorovat. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Vhodné pro reginální i dálkovou přepravu. Snížená schopnost zachycování kamínků. Pneumatika Kama NF 201 má výborný poměr cena / kvalita.

Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Kvalitní pneumatiky Kama NF 201 vhodné do drsných podmínek pro osobní, nákladní, Agro a stavební vozidla. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu.. Pneumatiky pro řízené nápravy nákladních automobilů, určené pro jízdu na dlouhé vzdálenosti, zejména po dálnici. Hluboký dezén jako u prémiových výrobců pneumatik.

Pneumatiky Kama NF 201 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NF 201 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Nákladní pneumatiky Kama NF 201 jsou určeny pro vodící (přední) nápravy dálkových nákladních automobilů, které se pohybují hlavně po silnicích s pevným povrchem. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NF 201 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Nová stavba běhounu snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru