Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • S - řízená, Regionální

Kama NF202

Rozměry
Šířka
265
Profil
70
Průměr
R19.5
140/138M
TL, M+S

Pneumatiky Kama NF 202 jsou pneu pro řízené nápravy v regionální dopravě podobné pneumatikám Kama NF 201, na rozdíl od nich však mají vylepšený dezén, který zlepšuje ovladatelnost a výkon....
Více informací

NF202
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Kama NF 202 jsou pneu pro řízené nápravy v regionální dopravě podobné pneumatikám Kama NF 201, na rozdíl od nich však mají vylepšený dezén, který zlepšuje ovladatelnost a výkon. Kvalitu dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Kvalitní pneumatiky Kama NF 202 vhodné do drsných podmínek pro osobní, nákladní, Agro a stavební vozidla. Pneumatika Kama NF 202 má výborný poměr cena / kvalita. Snížená schopnost zachycování kamínků. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu.

Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Je možné je prořezávat a protektorovat. Ruské nákladní pneumatiky Kama NF 202 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NF 202 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NF 202 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Pneumatiky Kama NF 202 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti.

Nákladní pneumatiky Kama NF 202 jsou určeny pro nápravy dálkových nákladních automobilů, které se pohybují hlavně po silnicích s pevným povrchem. Nová stavba běhounu pneumatik NF 202 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Nákladní pneumatiky Kama NF 202 jsou určeny speciálně pro vodící (přední) nápravy nákladních automobilů různých nosností provozujících dálkovou a regionální dopravu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru