Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Dálkový

Kama NR101

Rozměry
Šířka
315
Profil
70
Průměr
R22.5
154/150L
TL, M+S

Pneumatiky Kama NR 101 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Nákladní pneumatiky Kama NR 101 jsou konstruovány speciálně pro montáž na záběrové (hnací) nápravy tahačů a nákladních automobilů...
Více informací

NR101

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Kama NR 101 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Nákladní pneumatiky Kama NR 101 jsou konstruovány speciálně pro montáž na záběrové (hnací) nápravy tahačů a nákladních automobilů různých nosností, které se používají pro meziměstskou a meziregionální dopravu po hlavních silnicích s tvrdým povrchem. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NR 101 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Snížená schopnost zachycování kamínků. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Je možné je prořezávat a protektorovat. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NR 101 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Nová stavba běhounu pneumatik NR 101 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot.

Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Společnost vyrábí více než 120 velikostí a modelů pneu, včetně těch, vyvinutých odborníky z "Kama" vědeckého a technického centra. Pneumatika Kama NR 101 má výborný poměr cena / kvalita. Kvalitu Kama dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Ruské nákladní pneumatiky Kama NR 101 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. JSC Nizhnekamskshina je největší výrobní společnost, která zaujímá vedoucí postavení mezi výrobci pneumatik v zemích Ruské federace a SNS. Společnost vyrábí pneumatiky KAMA a KAMA EURO.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru