Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • D - záběrová, Smíšený

Kama NR202

Rozměry
Šířka
265
Profil
70
Průměr
R19.5
140/138M
TL, M+S

Nákladní pneumatiky Kama NR 202 pro záběrovou nápravu, vhodné pro reginální i dálkovou přepravu. Společnost začala výrobu pneumatik na začátku roku 2011. Hluboký dezén jako u prémiových výrobců pneumatik. Hluboké...
Více informací

NR202
4 861 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nákladní pneumatiky Kama NR 202 pro záběrovou nápravu, vhodné pro reginální i dálkovou přepravu. Společnost začala výrobu pneumatik na začátku roku 2011. Hluboký dezén jako u prémiových výrobců pneumatik. Hluboké drážky dezénu pneumatiky umožňují vysoký kilometrový výkon, přičemž design struktury dezénu poskytuje vynikající kontakt s povrchem, zejména v zimních podmínkách, otevřené drážky v ramenech dobře odvádějí vodu a poskytují další kontakt s povrchem. Nové kostry pneumatik, které jsou velmi odolné vůči poškození, spolu s dezénem pneumatiky, ​​který zabraňuje ulpívání kamínků v drážkách, snižuje riziko mechanického poškození. Snížená schopnost zachycování kamínků.

Nákladní pneumatiky KAMA vyráběné v Rusku se stávají na českém trhu stále více oblíbenější pro jejich skvělý poměr ceny/kvality. Ruský výrobce pneumatik Nizhnekamskshina nabízí novou řadu ocelových radiálních nákladních pneumatik s použitím podpory společnosti Continental AG. Zkušenosti a testování pneumatik dosahují hranici 250 000 ujetých kilometrů, jakož i ostatní pneumatiky KAMA, což je vynikající poměr mezi kvalitou a cenou. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Označení M+S umožnuje pneumatiky legálně používat celoročně. Díky nízkému valivému odporu dosahují úspor paliva. Modulární design zajišťuje nízký hluk, vynikající přilnavost, dokonce i při opotřebení.

Pneumatiky dosahují při správném použití nájezdů až 200 000 km, následně je lze prořezávat a protektorovat. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Stejně jako ostatní pneumatiky KAMA je to výborný poměr ceny a kvalita. Nová generace pneumatik KAMA NR 202 pro hnací nápravy vozidel v regionální provozu s možností dálkové přepravy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru