Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • T - vlečená, Regionální

Kama NT202

Rozměry
Šířka
265
Profil
70
Průměr
R19.5
143/141J
TL, M+S

Nákladní radiální pneumatiky Kama NT 202 pro meziměstskou a meziregionální dopravu jsou určeny na návěsové soupravy nebo přívěsy pro přepravu na místních a regionálních silnicích. Zvýšená odolnost proti opotřebení a...
Více informací

NT202

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nákladní radiální pneumatiky Kama NT 202 pro meziměstskou a meziregionální dopravu jsou určeny na návěsové soupravy nebo přívěsy pro přepravu na místních a regionálních silnicích. Zvýšená odolnost proti opotřebení a životnost pneumatiky Kama NT 202 je zajištěna složením gumové směsi běhounu a struktury kovového kordu pláště pneumatiky. Nákladní pneumatiky Kama NT 202 mají celoocelové kordy. Nová stavba běhounu pneumatik NT 202 snižuje valivý odpor a tím i spotřebu pohonných hmot. Konstrukce bočnic snižuje vibrace na minimum. Přesné vedení stopy bez aquaplaningu. Pneumatiky Kama NT 202 mají vysoký km nájezd a dobré jízdní vlastnosti. Snížená schopnost zachycování kamínků. Vysoká odolnost vůči opotřebení, nízká hlučnost.

Kama dnes vyrábí přes 100 různých velikostí a dezénů pneumatik. Ruská značka KAMA se vyznačuje výrobou, jak starších dezénů například na starší nákladní vozy TATRA, tak výrobou nových dezénu za atraktivní ceny a s vysokou přidanou hodnotou. Je možné je prořezávat a protektorovat. Kvalitu Kama dokládá i skutečnost použití pneumatik v prvovýrobě automobilek jako jsou například: AvtoVAZ KAMAZ GAZ Group NEFAZ Izh-Avto SeAZ GM-AVTOVAZ. Snížení přehřívání pneumatiky Kama NT 202 i při delších přepravách je zaručeno speciálními přísadami a směsmi přírodního kaučuku v gumovém složení pneumatiky. Ruské nákladní pneumatiky Kama NT 202 jsou známé především svoji odolností, robustní kostrou a dlouhou životností. Pneumatika Kama NT 202 má výborný poměr cena / kvalita.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru