Vážení zákazníci. Vlivem přetíženosti dopravní společnosti v probíhající zimní sezóně může docházet ke zpoždění doručení Vašich zásilek. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vlečená

Matador T HR 4

Rozměry
Šířka
215
Profil
75
Průměr
R17.5
135/133K
M+S, TL, Náprava:T

Matador T HR 4 je užitková pneumatika vhodnou pro celoroční využití. Kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Pneumatika pro dálkovou a regionální dopravu s vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika s novým typem...
Více informací

-41%
T HR 4

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-41%

Matador T HR 4 je užitková pneumatika vhodnou pro celoroční využití. Kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Pneumatika pro dálkovou a regionální dopravu s vysokým kilometrovým výkonem. Pneumatika s novým typem dezénu je určená pro užitkové automobily jezdící v regionální, dálniční a smíšené dopravě. Dobré jízdné vlastnosti a nízká hlučnost. Pneumatika Matador T HR 4 disponuje výbornými jízdními vlastnostmi a nízkou hlučností.

Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru