Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vodící (řízená)

Mitas NR 36

Rozměry
Šířka
6.5
Profil
-
Průměr
R20
TL 10PR

Dezén pneumatiky Mitas NR36 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneu Mitas NR36 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Pneumatika pneumatika Mitas NR36 má dezén určený...
Více informací

-23%
NR 36

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-23%

Dezén pneumatiky Mitas NR36 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneu Mitas NR36 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Pneumatika pneumatika Mitas NR36 má dezén určený pro všechny druhy náprav, ale zejména na řídící nápravy. Nákladní diagonální pneumatika Mitas NR36 má letní pásový dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Léty prověřený dezén od společnosti Mitas. Pneumatika Mitas NR36 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NR36 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru