Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Alliance 306

Rozměry
Šířka
17.50
Profil
-
Průměr
R25
153B
TL 12PR L2/G2

Masivní výstupky pneumatiky Aliance 306 jsou vyztuženy a jsou spojeny s extra silným centrem běhounu gumového pásu. Vhodná pro vozidla jako kolové nakladače a srovnávače. Konstrukce pneumatiky pro dlouhotrvající službu...
Více informací

306

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Masivní výstupky pneumatiky Aliance 306 jsou vyztuženy a jsou spojeny s extra silným centrem běhounu gumového pásu. Vhodná pro vozidla jako kolové nakladače a srovnávače. Konstrukce pneumatiky pro dlouhotrvající službu v náročných podmínkách. Nylonová konstrukce umožňuje pneu Alliance 306 překonávat překážky a poskytuje delší životnost. Aliance 306 je těžká silniční pneumatika speciálně vyvinuta tak, aby vydržela drsné terény. Vysoká odolnost proti opotřebování a s tím spojená dlouhá životnost. Její masivní vlysy jsou ve středu zesíleny a umožňují tak dlouhodobě spolehlivý provoz v kamenitém terénu. Pneumatika pro těžké provozní podmínky.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru