Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Alliance 318

Rozměry
Šířka
23.50
Profil
-
Průměr
R25
191/177A2/B
TL 20PR E3/L3/G3

EM pneumatika Alliance 318 je vybavena ocelovými kordy, pevným běhounem a poskytuje vynikající trakci, stabilitu a trvanlivost. Těžká stavební pneumatika. Pneumatika Alliance 318 má celoocelovou konstrukci a je určena na...
Více informací

318
49 453 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

EM pneumatika Alliance 318 je vybavena ocelovými kordy, pevným běhounem a poskytuje vynikající trakci, stabilitu a trvanlivost. Těžká stavební pneumatika. Pneumatika Alliance 318 má celoocelovou konstrukci a je určena na nakladče, dampry a grejdry. Pneumatika Alliance 318 EM (EXTRA HARD) pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru