Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

Alliance 344 HD

Rozměry
Šířka
600
Profil
40
Průměr
R22.5
175/171A6/A8
TL

Flotační pneumatika Alliance 344 Heavy Duty je určena pro rypadla, sklápěče a kompaktní nakladače pro přepravu těžkých nákladů v těžkých terénních podmínkách. Poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění,...
Více informací

344 HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Flotační pneumatika Alliance 344 Heavy Duty je určena pro rypadla, sklápěče a kompaktní nakladače pro přepravu těžkých nákladů v těžkých terénních podmínkách. Poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění, navíc ocelová konstrukce účinně zabraňuje průrazům a umožňuje rovnoměrné rozložení namáhání půdy, čímž dochází ke snížení jejímu zhutňování. Pneumatiky Alliance 344 Heavy Duty pro exkavátory, rypadla a bagry. EM pneumatika se zesílenou patkou. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru