Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Alliance 533

Rozměry
Šířka
14.90
Profil
-
Průměr
R24
145A8
TL 12PR

Dobrá samočisticí schopnost pneumatik Alliance 533, stejně jako vysoká trakce, pokud je to nutné, činí tento dezén vhodný pro všechny druhy off-road služeb. Stavební pneumatika Alliance 533 je vhodná na...
Více informací

533

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dobrá samočisticí schopnost pneumatik Alliance 533, stejně jako vysoká trakce, pokud je to nutné, činí tento dezén vhodný pro všechny druhy off-road služeb. Stavební pneumatika Alliance 533 je vhodná na traktobagry a stavební stroje. Pneumatiky Alliance 533 jsou trakční pneumatiky pro nakladače a přepravní vozidla. Dobrá ochrana před prořezáním. Stavební pneumatika Alliance 533 je vybavena hlubokým dezénem, který zajistí vysokou trakci na stavbě, tak i delší životnost. Silná nylonová kostra zajišťuje plný přenos síly a dobrou odolnost proti mechanickým poruchám. Alliance 533 je pneumatika s vysokou účinností pro průmyslové použití a pro všechny druhy náročných služeb. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru