Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance AS 323

Rozměry
Šířka
405
Profil
70
Průměr
R20
149B
TL 14PR

MPT pneumatika Alliance AS 323 má dobrou samočisticí schopnost a vynikající záběr ve všech podmínkách. Silná nylonová kostra zajišťuje plný přenos síly a dobrou odolnost proti mechanickým poruchám. Maximální směrová...
Více informací

AS 323

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

MPT pneumatika Alliance AS 323 má dobrou samočisticí schopnost a vynikající záběr ve všech podmínkách. Silná nylonová kostra zajišťuje plný přenos síly a dobrou odolnost proti mechanickým poruchám. Maximální směrová schopnost na měkkém povrchu. Pneumatiky Alliance AS 323 mají dezén s vynikajícím ojetím běhounu a životností. Pneumatika Alliance AS 323 je určena na teleskopické a kloubové mininakladače. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru