Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • válce, kompaktory

Alliance Golf 330 HD/WB

Rozměry
Šířka
28.00L
Profil
-
Průměr
R26
173A8
TL 16PR

Pneumatika je vhodná jak pro zemědělské stroje, tak pro průmyslové stroje. Má silnou nylonovou konstrukci kostry a moderní běhoun. Výrobek si vybírají lidé, kteří oceňují spolehlivost a kvalitu. Alliance GOLF...
Více informací

Golf 330 HD/WB

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika je vhodná jak pro zemědělské stroje, tak pro průmyslové stroje. Má silnou nylonovou konstrukci kostry a moderní běhoun. Výrobek si vybírají lidé, kteří oceňují spolehlivost a kvalitu. Alliance GOLF 330 HD/WB je dodatečná vyztužená pneumatika pro traktory, která zajišťuje velkou kontaktní plochu mezi pneumatikou a vozovkou. Výrobek si vybírají lidé, kteří oceňují spolehlivost a kvalitu. Šetrná k půdě, vhodná pro tažené stroje. Výrobek je navržen tak, aby poskytoval co nejvyšší užitečné zatížení, velmi dobré trakční pohodlí a komfort jízdy. Silná nylonová konstrukce s 16ti zajišťuje dlouhou životnost. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru