Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • smykové nakladače

Alliance Skid Steer 906

Rozměry
Šířka
12.00
Profil
-
Průměr
R16.5
144A2
TL 12PR

Poloměr běhounu je poměrně plochý a je vhodný pro jízdu na tvrdých površích. Pneumatika Skid Steer 906 má pevný střed pro dlouhé opotřebení na tvrdých površích a otevřené, hluboké ramena...
Více informací

Skid Steer 906
5 930 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Poloměr běhounu je poměrně plochý a je vhodný pro jízdu na tvrdých površích. Pneumatika Skid Steer 906 má pevný střed pro dlouhé opotřebení na tvrdých površích a otevřené, hluboké ramena pro trakci mimo vozovku. Běhoun pneumatiky Skid Steer 906 je vybaven vysoce odolnou směsí proti oděru, chráničem ráfku a těžkou boční stěnou. Má silnou nylonovou konstrukci kostry a moderní běhoun. Výrobek si vybírají lidé, kteří oceňují spolehlivost a kvalitu. Pneumatika Skid Steer 906 je otevřenější a hlubší u ramen pro dobrou trakci v měkké půdě. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru