Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Alliance Tough Trac 325

Rozměry
Šířka
280
Profil
80
Průměr
R18
132A8
TL

Extra vyztužená bočnice a patka pneumatik Alliance 325 Tough Trac. Odolná diagonální konstrukce zabezpečuje stabilitu v nejnáročnějším režimu zvedání. Nejvhodnější pro bagrové nakladače a podobně. Pneumatika Alliance 325 Tough Trac...
Více informací

Tough Trac 325

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Extra vyztužená bočnice a patka pneumatik Alliance 325 Tough Trac. Odolná diagonální konstrukce zabezpečuje stabilitu v nejnáročnějším režimu zvedání. Nejvhodnější pro bagrové nakladače a podobně. Pneumatika Alliance 325 Tough Trac má speciální profil navázaný na směr jízdy s masívním dezénem, vynikající trakcí ve všech oblastech použití, jako i dlouhou životnost. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru