Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

BKT AT 621

Rozměry
Šířka
16.90
Profil
-
Průměr
R28
152A8
TL 12PR

Pneumatiky BKT AT 621 jsou určené na použití na bagrových nakladačích, srovnávačích a jiných vozidlech. Hluboký vzorek pneumatiky BKT AT 621 a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou...
Více informací

AT 621

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky BKT AT 621 jsou určené na použití na bagrových nakladačích, srovnávačích a jiných vozidlech. Hluboký vzorek pneumatiky BKT AT 621 a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou trakci za jakýchkoliv podmínek. Pneumatika BKT AT 621 je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Pneumatika BKT AT 621 je pro svou vysokou odolnost proti průrazu určená i do náročných podmínek. Velké ramenní výstupky pneumatik BKT AT 621 téměř obalují bočnici, a ta je tak téměř dokonale chráněna. Široké profilové bloky zvyšují odolnost vůči prořezání. Výborná trakce na náročném terénu. Pneumatika BKT AT 621 disponuje výbornou trakcí na náročném terénu a díky použité směsi gumy i dobrý jízdní výkon. Dezén pneumatiky BKT AT 621 zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Speciální přírodní složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci pneumatik BKT AT 621. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT AT 621 a zajistí více záběrových hran. Dobrý jízdní výkon díky použité směsi gumy odolné vúči opotřebování a prořezání. Pneumatika BKT AT 621 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru