Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

BKT Con Star Ind

Rozměry
Šířka
480
Profil
80
Průměr
R26
160A8
TL

Pneumatiky BKT Con Star Ind s vyztuženou bočnicí pro dobrou stabilitu v režimu zdvihu. Vhodné pro traktor bagry, teleskopické a kolové nakladače. Hluboký vzorek pneumatiky BKT Con Star Ind a...
Více informací

Con Star Ind

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky BKT Con Star Ind s vyztuženou bočnicí pro dobrou stabilitu v režimu zdvihu. Vhodné pro traktor bagry, teleskopické a kolové nakladače. Hluboký vzorek pneumatiky BKT Con Star Ind a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou trakci za jakýchkoliv podmínek. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Con Star Ind a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT Con Star Ind má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Speciální směs gumy pro nejlepší odolnost vůči proříznutí a pro vyšší životnost pneu. Široký dezén pneumatik BKT Con Star Ind s velkou styčnou plochou pro převoz těžkých nákladů. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu. Pneumatika BKT Con Star Ind od firmy BKT vhodná pro traktor bagry, se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností. Speciální přírodní složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci pneumatik BKT Con Star Ind. Velké ramenní výstupky pneumatik BKT Con Star Ind téměř obalují bočnici, a ta je tak téměř dokonale chráněna. Dezén pneumatiky BKT Con Star Ind zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Pneumatika BKT Con Star Ind je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru