Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

BKT Earthmax SR 45 Plus

Rozměry
Šířka
27.00
Profil
-
Průměr
R49
223B
TL E4 Heat Resistant

Celoocelová konstrukce pláště pneumatik BKT Earthmax SR 45 Plus zaručuje stabilitu a odolnost proti jakýmkoliv mechanickým vlivům, jako jsou průřezy, roztržení a odření. Pneumatika BKT Earthmax SR 45 Plus byla...
Více informací

Earthmax SR 45 Plus
366 960 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoocelová konstrukce pláště pneumatik BKT Earthmax SR 45 Plus zaručuje stabilitu a odolnost proti jakýmkoliv mechanickým vlivům, jako jsou průřezy, roztržení a odření. Pneumatika BKT Earthmax SR 45 Plus byla navržena pro rigidní sklápěcí nákladní vozidla, Earthmax SR 45 Plus radiální pneumatika od BKT je vybavena celoocelovým pouzdrem pro dobrou trvanlivost. Pneumatika BKT Earthmax SR 45 Plus má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Dezén pneumatiky BKT Earthmax SR 45 Plus zajistí skvělou přilnavost i ve velmi nejistém terénu. Speciální složení směsi podporuje tolik potřebnou trakci pneumatik BKT Earthmax SR 45 Plus. Poskytuje mimořádnou trakci. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Earthmax SR 45 Plus a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT Earthmax SR 45 Plus je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Určeno pro rigidní dampry, dobře se hodí pro dálkové přepravní operace. Vzorek pneumatiky BKT Earthmax SR 45 Plus a otevřený design má vynikající samočisticí schopnost a skvělou trakci za jakýchkoliv podmínek.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru