Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EM

BKT Earthmax SR 50

Rozměry
Šířka
26.50
Profil
-
Průměr
R25
209A2
TL L5

Výjimečně hluboký profil L-5 poskytuje delší životnost, vynikající trakci a jízdní komfort pneumatiky BKT Earthmax SR 50. Speciální vyvinutá směs jízdní plochy odolná proti prořezání (CR = Cut Resistance) a...
Více informací

Earthmax SR 50

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Výjimečně hluboký profil L-5 poskytuje delší životnost, vynikající trakci a jízdní komfort pneumatiky BKT Earthmax SR 50. Speciální vyvinutá směs jízdní plochy odolná proti prořezání (CR = Cut Resistance) a posilněná kostra pláště s vícevrstvým ocelovým kordem snižující poškození pneumatiky BKT Earthmax SR 50 propíchnutím a nárazem na minimum i při nejnáročnějších podmínkách použití. Radiální pneumatika BKT Earthmax SR 50 speciálně konstruovaná pro nakladače. Prohloubené výstupky zlepšují trakci pneumatiky BKT Earthmax SR 50 a zajistí více záběrových hran. Pneumatika BKT Earthmax SR 50 je vynikající všestranná pneumatika s osvědčeným dezénem, vzájemně propojené prvky poskytují skvělou rovnováhu mezi trakcí a přilnavostí při kombinaci stability v zatáčkách. Pneumatika BKT Earthmax SR 50 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velké opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Pneumatiky optimálně pro použití na nakladačích a zarovnávačích. Pneumatika BKT Earthmax SR 50 je vyrobena ze speciální směsi odolné proti stárnutí, která zajišťuje dlouhou životnost. Trvanlivé kryty a chrániče bočnic jsou ideální pro nejnáročnější práce. Speciální přírodní složení směsi se závodními prvky poskytuje vynikající trakci bez újmy na životnost dezénu.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru