Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • vysokozdvižné vozíky

BKT PL 801

Rozměry
Šířka
6.00
Profil
-
Průměr
R9
TT/Set 10PR

Přírodní kaučuk z pneumatiky PL-801 je odolný vůči průrazům a řezům. Pneumatika BKT PL-801 je navržena společností BKT pro vysokozdvižné vozíky a manipulační zařízení. Silná nylonová kostra pláště s dodatečnými...
Více informací

PL 801

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Přírodní kaučuk z pneumatiky PL-801 je odolný vůči průrazům a řezům. Pneumatika BKT PL-801 je navržena společností BKT pro vysokozdvižné vozíky a manipulační zařízení. Silná nylonová kostra pláště s dodatečnými ocelovými kordy. Speciální přírodní složení směsi podporuje trakci pneumatik BKT PL 801. Pneumatika PL-801 je navržena s alternativním kontinuálním výstupkem, který poskytuje větší stopu pro maximální stabilitu, manipulaci a rozložení zatížení. Pneumatiky BKT PL 801 mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Pneumatika BKT PL 801 má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velkému opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Profil pneumatiky BKT PL 801 poskytuje vynikající jízdní komfort a stabilitu.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru