Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • vysokozdvižné vozíky

BKT Power Trax HD

Rozměry
Šířka
6.50
Profil
-
Průměr
R10
TT/Set 10PR

Speciální přírodní složení směsi podporuje trakci pneumatik BKT Power Trax HD. BKT Power Trax HD je prémiová pneumatika určená pro vysokozdvižné vozíky, důlní stroje a manipulační techniku. Pneumatika BKT Power...
Více informací

Power Trax HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciální přírodní složení směsi podporuje trakci pneumatik BKT Power Trax HD. BKT Power Trax HD je prémiová pneumatika určená pro vysokozdvižné vozíky, důlní stroje a manipulační techniku. Pneumatika BKT Power Trax HD má zvýšenou odolnost proti propíchnutí a velkému opotřebení, protože je vyroben ze směsi přírodního kaučuku. Silná nylonová kostra pláště s dodatečnými ocelovými kordy. Profil pneumatiky BKT Power Trax HD poskytuje vynikající jízdní komfort a stabilitu. Pneumatiky BKT Power Trax HD mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Hluboký profil, extra silné bočnice a kostra poskytují ochranu proti poškození pneumatiky proříznutím, roztržením a propíchnutím. Speciálně vyvinutá ochrana ráfku zaručuje nejlepší ochranu v oblasti hrany. Přírodní kaučuk z pneumatiky BKT Power Trax HD je odolný vůči průrazům a řezům.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru