Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • smykové nakladače

BKT Skid Power HD

Rozměry
Šířka
18.00
Profil
8.50
Průměr
R8
86A5
TL 8PR

Pneumatika BKT Skid Power je ideální pneumatika pro nezpevněné plochy. SKID POWER byl navržen pro použití ve stavebních aplikacích. Pneumatika BKT Skid Power je určená pro smykem řízené nakladače, pro...
Více informací

Skid Power HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika BKT Skid Power je ideální pneumatika pro nezpevněné plochy. SKID POWER byl navržen pro použití ve stavebních aplikacích. Pneumatika BKT Skid Power je určená pro smykem řízené nakladače, pro nasazení 70% hlína, měkký terén, 30% beton, asfalt, zpevněná plocha. Pneumatika BKT Skid Power má výborné samočištění, díky tomu poskytuje stále dobré záběrové vlastnosti. Dezén s vysokou odolností proti opotřebení a poškození, maximální směrová schopnost na měkkém povrchu. Pneumatiky BKT Skid Power určené pro smykem řízené nakladače s vynikající přilnavostí a dobrými samočisticími vlastnostmi. Pneumatika BKT Skid Power prokazuje vynikající trakci a vylepšené samočisticí funkce. Optimalizovaná stopa pneumatik BKT Rock Grip zajišťuje vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Pneumatika BKT Skid Power je určena na měkké povrchy. Pneumatika je vybavena mimořádně hlubokým dezénem spolu s ochranou na bočních stěnách, která zajišťuje vynikající odolnost pneumatiky BKT Skid Power proti odření, odolnost proti štěpení a trhání, a vykazuje vynikající odolnost.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru