Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Continental IC 10

Rozměry
Šířka
4.0
Průměr
-8
97A5
TT, 10PR

Pneumatika Continental IC10 je navržena pro všechny kolové pozice a je vyrobena s robustní konstrukcí, která jí umožňuje být odolná proti proražení běhounu. Tato pneumatika má širokou hmotnostní kapacitu, což...
Více informací

-46%
IC 10

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-46%

Pneumatika Continental IC10 je navržena pro všechny kolové pozice a je vyrobena s robustní konstrukcí, která jí umožňuje být odolná proti proražení běhounu. Tato pneumatika má širokou hmotnostní kapacitu, což znamená, že může být použita pro širokou škálu nákladních vozidel s různými nosnostmi. Pneumatika Continental IC 10 má ochranu proti poškození, což je výhodou pro výkonnost a životnost pneumatiky. Pneumatiky Continental IC 10 mají vynikající jízdní komfort díky svému dobrému odpružení, což umožňuje řidiči pohodlnou a stabilní jízdu. Pneumatika Continental IC 10 je navržena pro použití v různých podmínkách, včetně městského, meziměstského a dálkového přepravního provozu. Pneumatika Continental IC 10 je schválena pro použití v zimních podmínkách, což znamená, že poskytuje dobrou trakci na sněhu a ledu..

Nevyrábí pouze pneumatiky Continental, ale pod koncern spadají i značky jako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atd. Co se týče pneumatik, tato společnost v mnoha ohledem udávala směr a zajistila si výhradní postavení na trhu. Vyznačují se vysokou kvalitou, ale i cenou. V roce 1934 si nechala patentovat bezdušovou pneumatiku. Společnost Continental byla založena již v roce 1871 v Hanoveru, tehdy se společnost zaměřovala na výrobu tlumičů pro podkovy a také celogumové obruče pro povozy, později vyráběla pneumatiky na kola a v této výrobě byla první na světě. Patří k předním dodavatelům automobilového průmyslu, podílela se třeba na projektech Formule 1. V současné době je společnost Continental druhým největším výrobcem pneumatik na celém světě, zaměstnává kolem 150 000 lidí. Pneumatiky Continental se řadí bezpochyby k nejbezpečnějším pneumatikám. Společnost Continental se snaží neustále pneumatiky inovovat, jde s dobou a své výrobky zdokonaluje dle nejnovějších trendů. V řadě testů pneumatik figurují pneumatiky Continental na předních místech. Oproti konkurenci jsou tyto pneu cenově náročnější, avšak kvalita je nespočetně vyšší. Jako první přišel Continental s výrobou zimních pneumatik na nákladní automobily. Většinou se setkáme s kladnými ohlasy od těch, kteří s pneu Continental mají zkušenosti. Od svého založení v roce 1871, Continental pracuje na jednom cíli: Zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Od první pneumatiky na světe se vzorkem běhounu až po vizionářskou Conti.eContact a inovace v automotivní bezpečnosti – více než 140 let, neustále rozvíjíme naše zkušenosti v mobilitě, dopravě a procesech.

Certifikát
Nahoru