Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SET (vč. duše)

Deli S-310

Rozměry
Šířka
4.00
Průměr
-4
TT, 4PR

Kvalitní pneumatika pro čtyřkolky a koloběžky vhodná na silnici a lehký terén. Pneumatika pro zahradní techniku,golfové vozíky,sekačky malé traktory a komunální techniku. Je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost...
Více informací

S-310

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Kvalitní pneumatika pro čtyřkolky a koloběžky vhodná na silnici a lehký terén. Pneumatika pro zahradní techniku,golfové vozíky,sekačky malé traktory a komunální techniku. Je vědecky formulována a navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu. Všestranné využití.

Více než padesátiletá zkušenost a zkušenosti s gumárenským průmyslem dávají společnosti Industri Karet Deli důvěru zákazníkům z více než 50 zemí, které se rozšířily na 5 kontinentech světa. S neustálým pokrokem a odbornými znalostmi se do výrobní linky přidává široká škála pneumatik od pneumatik pro jízdní kola až po motocykly, skútry, mopedy, průmyslové / zemědělské pneumatiky, pneumatiky pro nákladní automobily a autobusy. Byla založena jako výrobce kaučukových obručí před zahájením výroby pneumatik a duší v roce 1970. PT INDUSTRI KARET DELI společnost jenž se dříve jmenovala Deli, založena na okraji města Medana se nachází v severní Sumatře indonéského souostroví.

Nahoru