Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • bantam - ruční vozík

Mitas B6

Rozměry
Šířka
3,50
Průměr
-8
TT, 2 PR

Klasický dezén pneumatiky Mitas vhodný i pro ruční manipulační vozíky. Pneumatika Mitas B6 pro ruční vozíky a lehká zemědělská zařízení. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Vysoká kvalita pneu Mitas...
Více informací

-21%
B6

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-21%

Klasický dezén pneumatiky Mitas vhodný i pro ruční manipulační vozíky. Pneumatika Mitas B6 pro ruční vozíky a lehká zemědělská zařízení. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Vysoká kvalita pneu Mitas a tradice mu dávají status nejprodávanější značky v ČR pro traktorové a částečně nákladní pneu. Pneu Mitas B6, tyto pneumatiky jsou určeny pro normální zemědělské použití, ne pro nepřetržitý silniční provoz. Pneumatika Mitas B6 pro zemědělské aplikace se žebrovaným dezénem pro široké použití. Kvalitní pneumatika Mitas B6 určená pro přívěsné vozíky.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru