Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • EX rypadla

Mitas EM-22

Rozměry
Šířka
9.00
Průměr
-20
140B
TT, 14PR

Pneumatika Mitas EM-22 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Upravený dezén NB 38, který má velmi dobré záběrové a samočistící vlastnosti. Pneumatika Mitas EM-22 má velmi...
Více informací

-42%
EM-22

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-42%

Pneumatika Mitas EM-22 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Upravený dezén NB 38, který má velmi dobré záběrové a samočistící vlastnosti. Pneumatika Mitas EM-22 má velmi dobré samočistící vlastnosti. Pneumatika Mitas EM-22 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas EM-22 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích, a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Upravený dezén má výbornou trakci a samočistící vlastnosti. Dezén pneumatiky Mitas EM-22 je navržený především pro velmi těžké stavební stroje a stroje v kombinovaném provozu. Nová generace pneumatik Mitas EM-22 pro rypadla. Pneumatika Mitas EM-22 má o 7% širší běžnou plochu v porovnání s dezénem NB 38. Dezén pneumatiky Mitas EM-22 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. Dezén pneumatiky EM-22 je vhodný i pro aplikace v zemědělství. Dezén je vhodný pro moderní výkonná rypadla. Pneu je odolná proti poškození.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru