Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas ERL 40

Rozměry
Šířka
29.5
Profil
-
Průměr
R25
216A2
TL MPT/EM

Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas ERL-40 má velmi dobré samočisticí vlastnosti. Dezén pneu je nejhlubší ve své kategorii a má výborné...
Více informací

ERL 40

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas ERL-40 má velmi dobré samočisticí vlastnosti. Dezén pneu je nejhlubší ve své kategorii a má výborné samočistící vlastnosti. Pneumatika Mitas ERL-40 je určená pro nakladače a grejdr. Pneu Mitas ERL-40 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas ERL-40 dobrou stabilitu a tichý provoz, a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Mitas ERL-40 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Dezén pneumatiky Mitas ERL-40 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Vysoká odolnost proti opotřebení. Nižší spotřeba paliva díky sníženému valivému odporu pneumatiky. Dezén má výbornou trakci a samočisticí vlastnosti. Výborné trakční vlastnosti. Pneumatika pro agro a ostatní speciální vozidla. Radiální konstrukce pneumatiky Mitas ERL-40 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Díky celoocelové radiální konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. MITAS ERL-40 je radiální pneumatika pro stavební stroje. MITAS ERL-40 má nesměrový dezén vhodný pro stavební stroje pracující ve smíšených podmínkách provozu na měkkém i tvrdém povrchu. Pneumatika ERL-40 je vhodná k protektorování.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru