Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas FL 02

Rozměry
Šířka
7
Profil
-
Průměr
R12
133A5
TT 12PR FL

Pneumatika Mitas FL-02 je určena pro vysokozdvižné vozíky. Mitas FL-02 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Radiální konstrukce pneumatiky...
Více informací

-33%
FL 02

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Pneumatika Mitas FL-02 je určena pro vysokozdvižné vozíky. Mitas FL-02 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Radiální konstrukce pneumatiky Mitas FL-02 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneu Mitas FL-02 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Dezén pneumatiky Mitas FL-02 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika FL-02 má dobrou směrovou stabilitu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas FL-02 dobrou stabilitu a tichý provoz, a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Pneumatika Mitas FL-02 má typ kombinovaného pásového a blokového dezénu s vynikajícími záběrovými vlastnostmi. Díky celoocelové radiální konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru