Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas FL 05

Rozměry
Šířka
23
Profil
-
Průměr
R5
TT 6PR FL

Pneumatika Mitas FL-05 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas FL-05 dobrou stabilitu...
Více informací

-35%
FL 05
2 270 Kč 1 480 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Pneumatika Mitas FL-05 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas FL-05 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Pneumatika Mitas FL-05 má klasický pásový dezén, který je určený pro normální provoz na vozidlech typu Multicar či vysokozdvižné vozy. Mitas FL-05 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Konstrukce pneumatiky Mitas FL-05 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Dezén pneumatiky Mitas FL-05 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika FL-05 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika Mitas FL-05 je určena pro vysokozdvižné vozíky / Multicar. Pneu Mitas FL-05 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Nahoru