Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vysokozdvižné vozíky

Mitas FL-08

Rozměry
Šířka
16x6
Průměr
-8
113A6
TT, 16PR

Dezén pneumatiky Mitas FL-08 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas FL-08 je určena pro vysokozdvižné vozíky. Pneumatika Mitas FL-08 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v...
Více informací

-32%
FL-08
1 919 Kč 1 311 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-32%

Dezén pneumatiky Mitas FL-08 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas FL-08 je určena pro vysokozdvižné vozíky. Pneumatika Mitas FL-08 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas FL-08 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Pneumatika Mitas FL-08 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Konstrukce pneumatiky Mitas FL-08 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Pneumatika Mitas FL-08 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Nahoru