Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas HCM

Rozměry
Šířka
480
Profil
80
Průměr
R38
166D
TL

Pneumatika Mitas HCM je vhodná pro aplikace využívané jak v zemědělství a stavebnictví, tak i v lesnictví. Díky rychlostní kategorii D (65 km/h) jsou pneumatiky Mitas HCM vhodné také pro...
Více informací

-29%
HCM

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-29%

Pneumatika Mitas HCM je vhodná pro aplikace využívané jak v zemědělství a stavebnictví, tak i v lesnictví. Díky rychlostní kategorii D (65 km/h) jsou pneumatiky Mitas HCM vhodné také pro práci i přesuny po silnicích. Všestrannost pneumatik Mitas HCM spočívá v možnosti jejich využití jak na zemědělských, tak i stavebních traktorech, manipulátorech, překladačích, nakladačích apod. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatiky Mitas HCM mají unikátní kaskádovitý tvar dezénových bloků, které zajišťují lepší trakci za mokra, ale i ve sněhu a v bahně a zároveň přispívají k vynikajícím samočisticím vlastnostem. Mitas HCM jsou univerzální komunální pneumatiky, které naleznou uplatnění na široké škále strojů, ale také při provozu v různorodém terénu. Kaskádovitý dezén je unikátním atributem pneumatik Mitas HCM, který přispívá k lepší trakci a zlepšuje samočisticí vlastnosti.. Konstrukce pneumatiky Mitas HCM zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. V zimě mohou být pláště Mitas HCM vybaveny hroty. Vynikají rovněž nízkou hlučností a vibracemi, a to díky různé velikosti dezénových zubů a jejich zarovnání po obvodu. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Pneumatika Mitas HCM jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru